Bestuur

Het bestuur van de vereniging BMTZ bestaat uit vijf Biomedisch Technologen. Naast deze bestuursleden zijn er veel leden actief bij de ontwikkeling van onze vereniging betrokken door participatie in commissies en werkgroepen. Het bestuur bestaat momenteel uit de volgende mensen:

Voorzitter, Vera Overdevest (voorzitter@bmtz.nl)

Secretaris, Josien Beijer (secretariaat@bmtz.nl)

Penningmeester, Arjan Wachtmeester (penningmeester@bmtz.nl)

Algemeen Bestuurslid, Wilco Kleine (w.kleine@bmtz.nl)

Algemeen Bestuurslid, Koen Snijders (k.snijders@bmtz.nl)

Algemeen Bestuurslid, Roland Loeffen (r.loeffen@bmtz.nl)

Algemeen Bestuurslid, Barbara Vermeulen (b.vermeulen@bmtz.nl)